Çiçek Buketi Mavi Beyaz Düğün çiçeği

Çiçek Kodu: 30631

Yakınlarınızın güzel kayıplarında yanlarında olmak ve desteğinizi hissettirebilmek için çelenk göndermek istediğinizde Pembe Gerbera Cenaze ve Anma Çelengini tercih edebilirsiniz. İki katlı olarak tasarlanan bu aranjmanın katları pembe gerberalarla hazırlandı ve sevdiklerinizin bedenen yanlarında olamadığınız bu önemli anlarda, kalbinizin daima onlarla olduğunu ifade etmek için düzenlendi. Aynı zamanda çelenginin üzerine 2 şerit halinde dilediğiniz metni de yazabiliyor ve bu ayaklı sepeti dilediğiniz tarih ve saat aralığı için sipariş edebiliyorsunuz.

  

 

 

      Yakınlarınızın güzel günlerinde onların yanında olmak ve desteğinizi hissettirebilmek için güzel bir çelenk göndermek istediğinizde bu güzel çelengi Çiçek Buketi ile gönderebilirsiniz

   Aynı zamanda çelenginin üzerine 2 şerit halinde dilediğiniz metni de yazabiliyor ve bu ayaklı sepeti dilediğiniz tarih ve saat aralığı için sipariş edebiliyorsunuz.

 

 

   Ürün Hakkında;

 

Beyaz Çiçek

 

Yaklaşık Ürün Boyutu: 200 Cm

 

Çiçek Buketi aracılığıyla sevdiklerinizi sevindirin!

 

Birbirinden şık özenle hazırlanan ve İstanbul içerisinde hiçbir aracı firma olmadan bizzat kendimiz hazırlayarak depolarımızdan sevdiklerinizi sevindirmek üzere çiçeklerimiz sizlere ulaşmaktadır. Müşteri memnuniyeti ve dürüstlük ilkesini en öncelik prensip olarak benimsemiş olan firmamız tüm ürünlerimizi kendimiz hazırlayıp fotoğraf çekimleri tarafımızca yapılmıştır.

 

En uygun fiyatlarla siparişleriniz aynı gün içerisinde teslimat imkanıyla sizlerle. Belirttiğiniz saatler arasında siparişlerinizi kendi servis araçlarımızla sizler için en hızlı şekilde ulaştırıyoruz.

 

Neden cicekbuketi.com.tr ?

 

Bu sorunun en önemli cevaplarından bir tanesi siparişleriniz hiçbir aracı firma olmadan tarafınıza ulaştırılmaktadır. Dilerseniz mesajlaşma modülüyle dilerseniz telefon numaramızdan bizlere ulaşarak dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. 1993 yılından beri sektörün en öncü ve en prensipli firmalarından birisi olmamız da bir diğer önemli etkenlerdendir.

Çiçek Buketi, çiçek buketleri, Çiçek Buketim, Çiçek Buketi, demet buket çeşitleri

 

400
,00 TL +KDV
Ürün Fiyatı
400
,00 TL +KDV
çiçekçi